Váš nákupní košík je prázdný.
Close
Hledat
Filters
Zobrazit
Seřadit
Zobrazit na stránce

SFP+ tran. 10GB-LR/LW,SM 20km,1310nm,LC,Cisco komp

SFP+ tran. 10GB-LR/LW,SM 20km,1310nm,LC,Cisco komp
1219,00 Kč (CZK) s DPH

OEM X130 10G SFP+ LC SR Transceiver

OEM X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
925,00 Kč (CZK) s DPH

OEM X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver

OEM X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver
5570,50 Kč (CZK) s DPH

SFP+ 10GBASE-LR/LW SM 10km 1310nm LC OEM Cisco

SFP+ 10GBASE-LR/LW SM 10km 1310nm LC OEM Cisco
1179,60 Kč (CZK) s DPH

SFP+ 10GBASE-SR/SW MM OM3-300 850nm LC OEM Cisco

SFP+ 10GBASE-SR/SW MM OM3-300 850nm LC OEM Cisco
672,20 Kč (CZK) s DPH

OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver

OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver
362,40 Kč (CZK) s DPH

OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver

OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver
360,00 Kč (CZK) s DPH

Allied Telesis 100FX (LC) SFP SM 15km AT-OSPFX/15

Allied Telesis 100FX (LC) SFP SM 15km AT-OSPFX/15
604,40 Kč (CZK) s DPH

Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX

Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX
895,70 Kč (CZK) s DPH

Allied Telesis 100FX (LC) SFP MM 2km AT-SPFX/2

Allied Telesis 100FX (LC) SFP MM 2km AT-SPFX/2
1956,80 Kč (CZK) s DPH

Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX

Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX
1580,00 Kč (CZK) s DPH

Allied Telesis 1000LX (LC) SFP 10km AT-SPLX10

Allied Telesis 1000LX (LC) SFP 10km AT-SPLX10
2454,40 Kč (CZK) s DPH

Cisco GLC-LH-SMD= (SFP 1000Base-LX/LH, DOM)

Cisco GLC-LH-SMD= (SFP 1000Base-LX/LH, DOM)
11764,20 Kč (CZK) s DPH

Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP)

Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP)
9429,50 Kč (CZK) s DPH

Cisco SFP-H10GB-CU5M=

Cisco SFP-H10GB-CU5M=
2077,60 Kč (CZK) s DPH

NOVATRON GLC-SX-MMD/PN04948 (OEM pro Cisco)

NOVATRON GLC-SX-MMD/PN04948 (OEM pro Cisco)
1511,70 Kč (CZK) s DPH

NOVATRON X2-10GB-SR/PN02006 (OEM pro Cisco)

NOVATRON X2-10GB-SR/PN02006 (OEM pro Cisco)
8858,70 Kč (CZK) s DPH

NOVATRON GLC-LH-SMD/PN07080 (OEM pro Cisco)

NOVATRON GLC-LH-SMD/PN07080 (OEM pro Cisco)
1952,90 Kč (CZK) s DPH

UBNT UF-MM-1G - U Fiber, MM Modul, 1G, 2-Pack

UBNT UF-MM-1G - U Fiber, MM Modul, 1G, 2-Pack
499,70 Kč (CZK) s DPH

Cisco Gigabit Ethernet LH SFP modul,LC (MGBLH1)

Cisco Gigabit Ethernet LH SFP modul,LC (MGBLH1)
4784,70 Kč (CZK) s DPH

Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul,LC (MGBSX1)

Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul,LC (MGBSX1)
2394,00 Kč (CZK) s DPH

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km, DEM-310GT

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km, DEM-310GT
1405,40 Kč (CZK) s DPH

Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
286,20 Kč (CZK) s DPH

Signamax 100-36MM, 10G XFP modul, MM, 300m

Signamax 100-36MM, 10G XFP modul, MM, 300m
1794,00 Kč (CZK) s DPH
Zobrazit
Seřadit
Zobrazit na stránce
Kategorie