Váš nákupní košík je prázdný.
Close
Hledat
Filters
Zobrazit
Seřadit
Zobrazit na stránce

OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver

OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver
171,30 Kč (CZK) s DPH

OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver

OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver
362,40 Kč (CZK) s DPH

OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver

OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver
360,00 Kč (CZK) s DPH

Allied Telesis 100FX (LC) SFP SM 15km AT-OSPFX/15

Allied Telesis 100FX (LC) SFP SM 15km AT-OSPFX/15
621,30 Kč (CZK) s DPH

Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX

Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX
2399,20 Kč (CZK) s DPH

Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX

Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX
1035,20 Kč (CZK) s DPH

Allied Telesis 1000LX (LC) SFP 10km AT-SPLX10

Allied Telesis 1000LX (LC) SFP 10km AT-SPLX10
2522,60 Kč (CZK) s DPH

Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP)

Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP)
9579,10 Kč (CZK) s DPH

Cisco SFP-H10GB-CU1M=

Cisco SFP-H10GB-CU1M=
1408,00 Kč (CZK) s DPH

NOVATRON GLC-SX-MMD/PN04948 (OEM pro Cisco)

NOVATRON GLC-SX-MMD/PN04948 (OEM pro Cisco)
1555,10 Kč (CZK) s DPH

NOVATRON X2-10GB-SR/PN02006 (OEM pro Cisco)

NOVATRON X2-10GB-SR/PN02006 (OEM pro Cisco)
9107,70 Kč (CZK) s DPH

NOVATRON GLC-LH-SMD/PN07080 (OEM pro Cisco)

NOVATRON GLC-LH-SMD/PN07080 (OEM pro Cisco)
2008,00 Kč (CZK) s DPH

UBNT UF-MM-1G - U Fiber, MM Modul, 1G, 2-Pack

UBNT UF-MM-1G - U Fiber, MM Modul, 1G, 2-Pack
488,80 Kč (CZK) s DPH

Cisco Gigabit Ethernet LH SFP modul,LC (MGBLH1)

Cisco Gigabit Ethernet LH SFP modul,LC (MGBLH1)
4860,80 Kč (CZK) s DPH

Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul,LC (MGBSX1)

Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul,LC (MGBSX1)
2432,10 Kč (CZK) s DPH

Cisco Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP modul MGBT1

Cisco Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP modul MGBT1
2432,10 Kč (CZK) s DPH

D-Link DGS-712 SFP 10 BASE-T Copper Transceiver

D-Link DGS-712 SFP 10 BASE-T Copper Transceiver
1370,30 Kč (CZK) s DPH

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km
1424,80 Kč (CZK) s DPH

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m
1187,60 Kč (CZK) s DPH

MikroTik S+RJ10 RJ45 SFP+ metalický modul

MikroTik S+RJ10 RJ45 SFP+ metalický modul
1455,30 Kč (CZK) s DPH

MikroTik SFP modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

MikroTik SFP modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G
556,00 Kč (CZK) s DPH

Signamax 100-36MM, 10G XFP modul, MM, 300m

Signamax 100-36MM, 10G XFP modul, MM, 300m
1794,00 Kč (CZK) s DPH

ZyXEL 1000Base-SX SFP MM Transceiver SFP-SX-D

ZyXEL 1000Base-SX SFP MM Transceiver SFP-SX-D
1941,00 Kč (CZK) s DPH

ZyXEL 1000Base-LX SFP SM Transceiver SFP-LX-10-D

ZyXEL 1000Base-LX SFP SM Transceiver SFP-LX-10-D
2656,60 Kč (CZK) s DPH
Zobrazit
Seřadit
Zobrazit na stránce
Kategorie