Váš nákupní košík je prázdný.
Close
Hledat
Filters
Zobrazit
Seřadit
Zobrazit na stránce

Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX

Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX
2466,20 Kč (CZK) s DPH

Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX

Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX
775,20 Kč (CZK) s DPH

OEM X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver

OEM X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver
5570,50 Kč (CZK) s DPH

OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver

OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver
362,40 Kč (CZK) s DPH

OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver

OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver
360,00 Kč (CZK) s DPH

OEM X130 10G SFP+ LC SR Transceiver

OEM X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
925,00 Kč (CZK) s DPH

SFP+ 10GBASE-LR/LW SM 10km 1310nm LC OEM Cisco

SFP+ 10GBASE-LR/LW SM 10km 1310nm LC OEM Cisco
1179,60 Kč (CZK) s DPH

SFP+ tran. 10GB-LR/LW,SM 20km,1310nm,LC,Cisco komp

SFP+ tran. 10GB-LR/LW,SM 20km,1310nm,LC,Cisco komp
1219,00 Kč (CZK) s DPH

Allied Telesis 100FX (LC) SFP SM 15km AT-OSPFX/15

Allied Telesis 100FX (LC) SFP SM 15km AT-OSPFX/15
638,30 Kč (CZK) s DPH

Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX

Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX
1669,30 Kč (CZK) s DPH

Cisco Gigabit Ethernet LH SFP modul,LC (MGBLH1)

Cisco Gigabit Ethernet LH SFP modul,LC (MGBLH1)
5182,60 Kč (CZK) s DPH

Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul,LC (MGBSX1)

Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul,LC (MGBSX1)
2623,70 Kč (CZK) s DPH

Cisco Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP modul MGBT1

Cisco Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP modul MGBT1
2623,70 Kč (CZK) s DPH

Allied Telesis 100FX (LC) SFP MM 2km AT-SPFX/2

Allied Telesis 100FX (LC) SFP MM 2km AT-SPFX/2
2067,10 Kč (CZK) s DPH

Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP)

Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP)
9940,30 Kč (CZK) s DPH

HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver

HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver
9467,00 Kč (CZK) s DPH

TP-Link TX432 10-Gigabit 2-Port SFP+ Module

TP-Link TX432 10-Gigabit 2-Port SFP+ Module
6898,80 Kč (CZK) s DPH

MikroTik pár SFP S-3553LC20D, SM, 20km, 1.25G

MikroTik pár SFP S-3553LC20D, SM, 20km, 1.25G
1649,60 Kč (CZK) s DPH

Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
286,20 Kč (CZK) s DPH

TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC Gb MM Module

TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC Gb MM Module
1253,00 Kč (CZK) s DPH

Cisco SFP-H10GB-CU5M=

Cisco SFP-H10GB-CU5M=
2190,50 Kč (CZK) s DPH

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
4104,60 Kč (CZK) s DPH

NOVATRON X2-10GB-SR/PN02006 (OEM pro Cisco)

NOVATRON X2-10GB-SR/PN02006 (OEM pro Cisco)
9359,40 Kč (CZK) s DPH

NOVATRON GLC-SX-MMD/PN04948 (OEM pro Cisco)

NOVATRON GLC-SX-MMD/PN04948 (OEM pro Cisco)
1597,10 Kč (CZK) s DPH
Zobrazit
Seřadit
Zobrazit na stránce
Kategorie