Váš nákupní košík je prázdný.
Close
Hledat
Filters
Zobrazit
Seřadit
Zobrazit na stránce

OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver

OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver
185,80 Kč (CZK) s DPH

OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver

OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver
362,40 Kč (CZK) s DPH

OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver

OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver
360,00 Kč (CZK) s DPH

Allied Telesis 100FX (LC) SFP SM 15km AT-OSPFX/15

Allied Telesis 100FX (LC) SFP SM 15km AT-OSPFX/15
603,20 Kč (CZK) s DPH

Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX

Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX
1112,60 Kč (CZK) s DPH

Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX

Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX
1576,10 Kč (CZK) s DPH

Allied Telesis 1000LX (LC) SFP 10km AT-SPLX10

Allied Telesis 1000LX (LC) SFP 10km AT-SPLX10
2449,10 Kč (CZK) s DPH

Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP)

Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP)
9299,20 Kč (CZK) s DPH

Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP

Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP
5863,60 Kč (CZK) s DPH

Cisco SFP-H10GB-CU1M=

Cisco SFP-H10GB-CU1M=
1367,30 Kč (CZK) s DPH

NOVATRON GLC-SX-MMD/PN04948 (OEM pro Cisco)

NOVATRON GLC-SX-MMD/PN04948 (OEM pro Cisco)
1509,10 Kč (CZK) s DPH

NOVATRON X2-10GB-SR/PN02006 (OEM pro Cisco)

NOVATRON X2-10GB-SR/PN02006 (OEM pro Cisco)
8841,80 Kč (CZK) s DPH

NOVATRON GLC-LH-SMD/PN07080 (OEM pro Cisco)

NOVATRON GLC-LH-SMD/PN07080 (OEM pro Cisco)
1948,90 Kč (CZK) s DPH

Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul,LC (MGBSX1)

Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul,LC (MGBSX1)
2361,20 Kč (CZK) s DPH

Cisco Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP modul MGBT1

Cisco Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP modul MGBT1
2361,20 Kč (CZK) s DPH

D-Link DGS-712 SFP 10 BASE-T Copper Transceiver

D-Link DGS-712 SFP 10 BASE-T Copper Transceiver
1358,20 Kč (CZK) s DPH

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km
1412,70 Kč (CZK) s DPH

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m
1177,90 Kč (CZK) s DPH

MikroTik SFP modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

MikroTik SFP modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G
524,50 Kč (CZK) s DPH

Signamax 100-36MM, 10G XFP modul, MM, 300m

Signamax 100-36MM, 10G XFP modul, MM, 300m
1794,00 Kč (CZK) s DPH

ZyXEL 1000Base-SX SFP MM Transceiver SFP-SX-D

ZyXEL 1000Base-SX SFP MM Transceiver SFP-SX-D
1925,30 Kč (CZK) s DPH

ZyXEL 1000Base-LX SFP SM Transceiver SFP-LX-10-D

ZyXEL 1000Base-LX SFP SM Transceiver SFP-LX-10-D
2634,20 Kč (CZK) s DPH

ZyXEL 10G SFP+ modul Short range 300m SFP10G-SR

ZyXEL 10G SFP+ modul Short range 300m SFP10G-SR
4281,90 Kč (CZK) s DPH

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
1925,00 Kč (CZK) s DPH
Zobrazit
Seřadit
Zobrazit na stránce
Kategorie