Váš nákupní košík je prázdný.
Close
Hledat
Filters

FO patch kabel duplexní, LC-SC/APC 9/125um SM, 10m, OS2

Výrobce: OEM
Kód: 502710794102-V7
Dostupnost: Skladem více než 5 kusů
445,30 Kč (CZK) s DPH
FO patch kabel duplexní, LC-SC/APC 9/125um SM, 10m
FO patch kabel duplexní, LC-SC/APC 9/125um SM, 10m
Napište vlastní recenzi
  • Pouze registrovaní uživatelé mohou psát recenze
  • Špatný
  • Vynikající